تبلیغات
رهروان ولایت

رهروان ولایت
 
نویسندگان
نظر سنجی
نظر شما در مورد مطالب و امکانات این وبلاگ چیست؟

لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری همراه رهبر

لشكرى سخت تر از از زن ها و غضب ، براى شیطان نیست

http://media.afsaran.ir/sizCdX_530.jpg


سؤال: حالم از این چادری ها به هم می خوره...

ما بی حجابا (به قول شما) ظاهر و باطنمون یکیه، ولی چادری ها تو ظاهر خوبن ولی باطنشون معلوم نیست، و خدا میشناستشون....
حالا جواب بده....

جواب: با سلام.
البته اینكه شما همه چادری ها را بدتر از بی حجاب ها می دانید، كمی زیاده روی است و شاید دلیلش كینه ای ناشناخته باشد. اما جواب شما:
آیا می توانید به قشر خاصی، مثلاً دكتر ها و یا معلم ها و یا كارگر ها بگویید همه این قشر بد هستند؟
و یا در هر قشر و گروهی بد یا خوب با هم موجود است؟
مسلماً همین طور است و در هر گروه و دسته و مجموعه هم شكل و هم شغل، هم خوب وجود دارد و هم بد...
در چادری ها و محجبه ها هم همین طور است، مثلاً اگر دختر محجبه ای به شدت بد اخلاق است و یا هر مورد سوء اخلاقی دیگری كه ممكن است داشته باشد با دختر بی حجابی كه بسیار اخلاق خوبی دارد و به دیگران محبت می كند و از هر نظر كامل است، فرق هایی دارد، اما این دلیلی بر آن نیست كه بی حجاب و با حجاب در جامعه نیز با همین اخلاقیات تاثیر گذار هستند. چشم بینای جامعه كاری به دل و احساسات یك دختر چه بی حجاب و چه باحجاب ندارد، بلكه مستقیماً با نوع پوشش و تیپ و ظاهر او برخورد می كند.
این اتفاق بارها در جامعه افتاده است و شما در اخبار حوادث رسانه ها به راحتی با آن برخورد می كنید كه مثلاً دختری به خاطر نوع پوشش و تیپش با مزاحمت، تعدی و یا تجاوز افرادی مواجه می شود، در حالی كه این دختر مطمئناً اهل هیچ كدام از این كارها نبوده است و فقط گناهش نوع پوشش او بوده است، كسی در این اتفاق نمی گوید، این نوع دختران و زنان دلشان پاك است و مورد نیتی سوء قرار نمی گیرند.
در ضمن ما دو نوع گناه داریم(البته در قبال این موضوع)، یكی گناه شخصی و فردی است كه كسی اخلاقش بد است، یا كینه ای است، یا تندی می كند و یا ...، و یك نوع گناه اجتماعی داریم كه كسی به درون شما كار ندارد، بلكه نوع رفتار شما باعث فعل و انفعالاتی در جامعه می شود، كه در تخریب دیگران نقش مستقیم و موثر دارد.
بی حجابی از نوع گناهان اجتماعی است كه باعث تخریب روح اجتماع می شود، ممكن است شما حتی مستجاب الدعوه هم باشید،‌ نماز شب بخوانید و یا كرامت هم داشته باشید و برای اطرافیان خود مثل پیامبر باشید، اما نوع تیپ و پوشش شما به این ها ربط ندارد و باعث به انحراف رفتن بسیاری از جوانان و نوجوانان جامعه می شود كه امكان ازدواج و جوابگویی مناسب به غریزه جنسی خود را ندارند، یا حتی ممكن است بسیاری از كسانی كه ازدواج كرده اند نیز به خاطر برخورد با نوع پوشش و تیپ شما به بیراهه بروند، آیا این خیانت به خلق خدا نیست، خیانت به كسانی كه باید بندگی خدا كنند ولی شیطان با كمك ظاهر شما آنها را از راه راست بیرون برده است؟
اما یك باحجاب سوای از هر تفكر و اخلاقی كه دارد و حتماً به خاطر آنها باید جوابگو به خدای خود باشد، از این گناه اجتماعی با تخریب بسیار زیاد مبری و بركنار است.
در ضمن شما به قاطبه كلی دختران باحجابی نگاه كنید كه حرف شما در آنها مصداقی ندارد، و همین طور كه وظیفه اجتماعی خویش را به بهترین نحو انجام می دهند، رفتار و خلق و خوی آنها نیز بسیار عالیست، مهربان هستند و نماد كامل یك زن و دختر مسلمان هستند. آنها هم موجب رضایت خدا هستند و هم موجب رضایت خلق خدا.
خواهر گرامی حدیثی از رسول خدا (ص)  هست كه می فرماید:

لشكرى سخت تر از از زن ها و غضب ، براى شیطان نیست

مسلماً همه زنان منظور این حدیث نیستند، پس سعی كنید به جای مصداق این حدیث قرار گرفتن و در لشكر شیطان خدمت كردن، بنده خوبی برای خدای خود باشید..
موفق باشید.
طبقه بندی: فرهنگی، اجتماعی،
[ سه شنبه 16 مهر 1392 ] [ 07:12 ق.ظ ] [ محمد خلیلی ]
درباره وبلاگ
بسم رب المهدی (عج) با عرض سلام و خسته نباشید. خدمت تمامی بازدیدکنندگان عزیز وبلاگ * رهروان ولایت * این وبلاگ به دلیل احساس تکلیف بنده حقیر به وجود آمده تا انشا الله با لطف خدای بزرگ بتونیم پاسخ قاطعی رو به تهاجم فرهنگی دشمنان بدهیم و اعلام کنیم که همیشه و همه جا حامی و جان بر کف رهبر محبوب و عزیزمان هستیم.نظرات فراموش نشه.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
بروز رسانی :
امکانات وب
ذکر روزهای هفته